סרטי מוצר

סרטי מוצר

הפקת סרטי מוצר ומצגות למשקיעים, לחברות וסטארט-אפים מכל תחום

סרט מוצר מדוייק ואיכותי, יצליח להציג את המוצר אותו אתם מתכננים ועליו אתם עובדים – בצורה הטובה והברורה ביותר בפני המשקיעים או הלקוחות הפוטנציאליים. במקום להסתבך במילים, תנו לתמונות לדבר עבורכם! צילום סרט מוצר איכותי יציג את הטכנולוגיה שפיתחתם בצורה ויזואלית וקליטה, ויעביר את הרעיון אותו אתם מקדמים בצורה אופטימאלית.

אנו יוצרים סרטי מוצר בבימוי מלא ובהתאמה אישית.
יש לנו ניסיון עשיר בהפקה וצילום סרטי מוצר, בוידאו או באנימציה, עבור מגוון רחב של תחומים ותעשיות.

צילום סרטי מוצר

נגן וידאו

אם עבדתם ועמלתם על מוצר ייחודי, וכעת הגיע הזמן להוציא אותו לאור, או שזה הרגע לגייס תקציבים עבור השלב הבא בפיתוח – אנחנו כאן כדי לסייע לכם. צילום של סרט מוצר הוא אופציה טובה במידה והמוצר שלכם פיזי. סרט מוצר שנעשה על ידי חברה מקצועית מסייעלהמחיש את יתרונות המוצר ולספק מידע רב יותר לגבי אופי המוצר ואופן הפעולה שלו. סרט מוצר מצולם ידגיש היטב את התכונות הייחודיות של המוצר.

סרט מוצר באנימציה

נגן וידאו

במידה והמוצר שלכם עדיין בפיתוח וטרם הגיע לפס הייצור – ניתן ליצור הדמייה עבורו במסגרת של סרטון אנימציה. הדמייה איכותית באנימציה תמחיש לצופה כי המוצר ממוקם בחזית הטכנולוגיה. אם המוצר שלכם כבר קיים והינו פיזי ומוחשי – ניתן ליצור סרטון מצולם המשלב אנימציה וכךלמקם אותו בסביבה או בסיפור שמייצגים את עתיד וחזון החברה.

סרטי מוצר נבחרים

סרטי מוצר -מידע

מטרתו של סרט מוצר היא הצגת המוצר לקהל באופן מרשים ובזמן קצר. מטרות משנה הן הגדלת מכירות, שכנוע משקיעים, הבלטת יתרונות והסבר טכנולוגיה.

הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות עבור מוצר שנמצא רק בשלבי פיתוח הוא להציגו בסרט – כאילו הוא כבר קיים. אפשר להשתמש באנימציה והדמיות כדי להראות למה אתם מתכננים להגיע בסוף התהליך.

לפני מאה שנה היה צורך להוכיח שסרט זה מוצר אפקטיבי. מאה שנות תעשיות ענק של פרסום, בידור ומדיה הוכיחו שאין דבר יותר אפקטיבי מסרט. הסרט ישתלב ויחזק כל עזר נוסף שיש ברשותך, ובלעדיו חסרונו יורגש.

זמן ההפקה תלוי במורכבות התסריט. בין חודש לשלושה חודשים הוא פרק זמן ממוצע. אנחנו משקיעים בכל פריים ובכל שניה וזה לוקח זמן. זה שווה לכם ומשתלם לטווח הארוך.

המחיר משתנה בהתאם למורכבות ההפקה, אבל אל תדאגו, אנחנו יודעים לעבוד עם כל סוג תקציב. צרו איתנו קשר ונדבר על ההפקה המיוחדת שלכם.

הפקת סרטי מוצר עם סטודיו ירדן גת

אנחנו בסטודיו ירדן גת יוצרים סרטי מוצר שונים באיכות הגבוהה ביותר, למגוון רחב של חברות ועסקים.
הניסיון שלנו בהבנת צרכי הלקוח בזמן הפקת סרט מוצר, מביא לתוצאה חדה וממוקדת!
תוצאה שבה סרט המוצר החדש מבדל ומבליט את המוצרים או השירותים שלכם, מאפשר שיווק נכון ועקיפת מתחרים פוטנציאלים.

הפקת סרט מוצר טוב, זה כלי שיווקי מהמעלה הראשונה.
כלי בידי כל בעל עסק, המשמש כמקדם מכירות משמעותי, אשר מגדיל בעקביות את החשיפה ללקוחות פוטנציאלים חדשים.
סטודיו ירדן גת מפיקים סרטוני מוצר איכותיים בוידאו או באנימציה וגרפיקה דינאמית.

תוכן עניינים