הפקת פרסומות

מתוך אהבת הקולנוע ובעזרת הבנה טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו ניגשים ליצירה ולהפקת פרסומות בדרך מרעננת כל פעם מחדש. חשוב לנו להפיק עבורכם פרסומת שלא נראתה קודם בטלוויזיה או ברשת, כדי להבטיח שהמותג שלכם ישאר בתודעת הצופה עוד הרבה אחרי הצפיה.

אז אם אתם מחפשים לחדש, להפתיע ולמתג את העסק שלכם מחדש – פנו אלינו ונפיק עבורכם פרסומת שתסייע לדייק את הסיפור שלכם ולמכור את השירות והמוצר שלכם.

הפקת פרסומות

נגן וידאו

הפקת פרסומות במחשבה יצירתית מחוץ לקופסא דרך תוכן מהפכני שמביא לקוחות לעסק שלך.
בסטודיו ירדן גת אנו יוצרים פרסומות וידאו ברמה גבוהה שמחזקת את תדמית העסק או החברה שלך, כי רושם ראשוני הוא הכל היום. בצוות ההפקה שלנו עובדים יוצרי וידאו וכותבי תסריטים מוכשרים יצירתיים, שיחד מייצרים תוכן חדשני, מקורי, ויצירתי.

צילום סרטי פרסומת

נגן וידאו

צילום סרטי פרסומת לטלוויזיה, לקולנוע וליוטיוב, בקריאייטיב והפקה בתקציב ריאלי. אנחנו יוצרים פרסומות מצויינות, כי אנחנו מבינים את הקהל שלך. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר שמתאימה לעסק או לארגון שלכם. בין שירותינו: צילום פרסומות לטלווזיה ולקולנוע, הפקת סרטי תדמית, סרטי מוצר, סרטים לתערוכות, והפקת תוכן VR.

פרסומות שיצרנו

הפקת פרסומות

לקוחות המזמינים סרטון תדמיתי, רוצים להציג את העסק שלהם ולתאר עבור לקוחותינם מהם השירותים שהם מציעים, מדוע כדאי לבחור בהם, מהו הערך המוסף שלהם ומה הה״אני מאמין״ של העסק. סרטון תדמיתי יהיה ארוך יחסית ויכיל מסרים שיווקים אודות החברה. סרט פרסומת, לעומת זאת, מטרתה ליצור עניין ולייצר "באזז" סביב מוצר וותיק או מוצג שכרגע יוצא לשוק. סרט פרסומת נוצר לצורך חדירה מחודשת או ראשונית לשוק, או לצורך השתלטות על שוק קיים. 

זמן ההפקה של סרט פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה. הפקה של פרסומת קצרה ופשוטה יכולה לקחת עד כחודש משלב אפיון הפרויקט ועד שלבה הסיום. לעומת זאת, הפקת פרסומות מורכבות יותר יכולה לארוך שלושה חודשים ואפילו חצי שנה.

המחיר להפקת פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה, לדרישות של הלקוח ותלוי גם בנושאים כמו משכורות לשחקנים, תשלום ללקיישנים ועוד.אם זאת -אנחנו מפיקים פרסומות בכל תקציב. צרו איתנו קשר ונוכל להתאים לכם את  ההפקה המתאימה לכם.

דילוג לתוכן