הפקת פרסומות

מתוך אהבת הקולנוע ובעזרת הבנה טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו ניגשים ליצירת פרסומות בדרך מרעננת בכל פעם מחדש. חשוב לנו להוציא לאור פרסומת שלא נראתה קודם בטלוויזיה או ברשת, כדי להבטיח שהמותג שלכם ישאר בתודעה גם הרבה אחרי הצפיה.

אז אם אתם מחפשים לחדש, להפתיע ולמתג את עצמכם מחדש – פנו אלינו ונסייע לדייק את הסיפור שלכם.

עבודות נבחרות

הפקת פרסומות

לקוחות המזמינים סרטון תדמיתי, רוצים להציג את העסק שלהם ולתאר עבור לקוחותינם מהם השירותים שהם מציעים, מדוע כדאי לבחור בהם, מהו הערך המוסף שלהם ומה הה״אני מאמין״ של העסק. סרטון תדמיתי יהיה ארוך יחסית ויכיל מסרים שיווקים אודות החברה. סרט פרסומת, לעומת זאת, מטרתה ליצור עניין ולייצר "באזז" סביב מוצר וותיק או מוצג שכרגע יוצא לשוק. סרט פרסומת נוצר לצורך חדירה מחודשת או ראשונית לשוק, או לצורך השתלטות על שוק קיים. 

זמן ההפקה של סרט פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה. הפקה של פרסומת קצרה ופשוטה יכולה לקחת עד כחודש משלב אפיון הפרויקט ועד שלבה הסיום. לעומת זאת, הפקת פרסומות מורכבות יותר יכולה לארוך שלושה חודשים ואפילו חצי שנה.

המחיר להפקת פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה, לדרישות של הלקוח ותלוי גם בנושאים כמו משכורות לשחקנים, תשלום ללקיישנים ועוד.אם זאת -אנחנו מפיקים פרסומות בכל תקציב. צרו איתנו קשר ונוכל להתאים לכם את  ההפקה המתאימה לכם.

דילוג לתוכן