סרטי 360 מעלות – VR

סרטי 360 מעלות – VR

הפקת סרטי מציאות מדומה ב-360 מעלות לאפליקציות, תערוכות, פרסומות, ועוד...

סטודיו ירדן גת יוצר סרטים בטכנולוגיית 360 כבר יותר מעשור, בשיתופי פעולה עם חברות מובילות בארץ ובעולם. הפקת סרטון מציאות מדומה דורש הרבה ידע וניסיון בכדי להגיע לשלמות בכל סרט בטכנולוגיית 360 מעלות. בין אם זה נעשה בעזרת חיבורים נכונים, מעבר חלק בין זוויות צילום, מציאת התאורה המתאימה לצילום, או הבנת נקודת המבט של הצופה.

לידע שלנו בתחום זה אין מתחרים וכאשר מדובר בתחום כה ראשוני ונסיוני – ההבדל בין סרט ׳כמעט טוב׳ לסרטון המעביר חווית צפייה טובה הוא הבדל של 180 מעלות.

אנחנו נפיק וניצור עבורכם סרט אותו תוכלו להקרין לקהל שלכם במשקפי מציאות מדומה, או בהקרנה היקפית. הסרטים שלנו מופקים במקצועיות ותוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, על מנת ליצור לקהל שלכם חוויה שלא תישכח.

הפקת מציאות מדומה

ועוד…
בואו להמציא איתנו את העתיד של חוויות המציאות המדומה.
​הפקת סרטי 360 מעלות עם סטודיו ירדן גת – מובילים את תחום הVR בארץ

ליווי והדרכה בהפקת סרטי 360 מעלות

פרסומאים, מנהלי שיווק, מפיקים ויזמים – דברו איתנו!

עבודות נבחרות - סרטי 360

מידע-סרטי 360 VR

המון דרכים ומגוון שיטות צילום והדמיה עומדות לרשות מי שמבקש ליצור ב360 מעלות. הדרך הטובה ביותר היא להתייעץ עם מי שכבר עושה את זה. בדרך זו תוכלו לבחון את הקריאייטיב שלכם ולתכנן את החוויה ואולי אפילו תשמעו מאיתנו המלצה על פורמט אחר מזה שחשבתם עליו. אנחנו חשים אחריות בנוגע למדיה החדשה הזו – ואתם יכולים ליהנות מהמחויבות הזו וללכת בדרך בטוחה כדי להוציא לאור את החדשנות שלכם.

לרגש, לחדש להפתיע. לחזק מסר, להקיף את הצופה בתוכן שלכם – פשוטו כמשמעו. לעטוף קהל בחוויה ולהעביר אדם למקום אחר. במשקפיים בטאבלט או במסך היקפי ענק – אפשר להעביר את הצופים למקום שבו הם רואים ושומעים רק אתכם.

ההבדל בין רעיון פשוט או מורכב יוצר הבדלים בין פרויקט לפרויקט. יש חוויה שלוקח חצי שנה להפיק ויש סרט שתוך יום כבר מוכן. נסביר לכם בשמחה את המשמעות ההפקתית של כל רעיון שלכם ותבחרו את הדרך הטובה לכם.

המחיר הוא פונקציה של רמת ההשקעה בפרטים ומורכבות ההפקה. הגדרת תקציב מסייעת לנו לכתוב עבורכם תסריט תואם את יכולותיכם. ובאין הגדרה אנחנו מתמחרים באופן שקוף ובהיר ועוזרים לכם להבין על מה אתם משלמים ומה רואה הצופה בסוף.

הפקת סרטי מציאות מדומה VR בסטודיו ירדן גת

 על מנת ליצור ולהפיק סרטון VR טוב דרוש הרבה ידע וניסיון.
היוצרים והמפיקים של סטודיו ירדן גת בעלי ניסיון רב אשר בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בהבנת הצרכים והרצונות של הלקוח.
לאחר מכן, גם ביכולת להעביר את המסר בצורה אופטימאלית ויצירתית כאחד.

הפקת סרט VR היא התהליך מורכב.
תהליך אשר דורש ניסיון עשיר בתחומים מגוונים כמו ניהול ימי הצילום, עריכה, תקצוב נכון ומדויק ותיאום בין אנשי מקצוע חיצוניים.
מורכבות זו בהפקת סרטון מציאות מדומה, דורשת עבודת צוות מנוסה ושיודע לעבוד ביחד, בכדי לוודא שתקופת ההפקה תהיה יצירתי מהנה ויעילה.

תוכן עניינים