הפקת פרסומות

הפקת פרסומות

צילום והפקת פרסומות לטלוויזיה ולאינטרנט באיכות גבוהה וקריאייטיב מקורי שיבליטו את המותג שלכם מעל למתחרים!

מתוך אהבת הקולנוע ובעזרת הבנה טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו ניגשים ליצירה והפקה של פרסומות בדרך מרעננת כל פעם מחדש. חשוב לנו להפיק עבורכם פרסומת שלא נראתה קודם בטלוויזיה או ברשת. פרסומת שתבטיח שהמותג שלכם יישאר בתודעת הצופה עוד הרבה אחרי הצפייה.

אז אם אתם מחפשים לחדש, להפתיע ולמתג את העסק שלכם עם הפקת סרטי פרסומת איכותיים – פנו אלינו ונפיק עבורכם פרסומת שתסייע לדייק את הסיפור שלכם ולמכור את השירות והמוצר שלכם.

הפקת פרסומות

נגן וידאו

הפקת פרסומות במחשבה יצירתית מחוץ לקופסא דרך תוכן מהפכני שמביא לקוחות לעסק שלך.
בסטודיו ירדן גת אנו יוצרים פרסומות וידאו ברמה גבוהה שמחזקת את תדמית העסק או החברה שלך, כי רושם ראשוני הוא הכל היום. בצוות ההפקה שלנו עובדים יוצרי וידאו וכותבי תסריטים מוכשרים יצירתיים, שיחד מייצרים תוכן חדשני, מקורי, ויצירתי.

צילום סרטי פרסומת

נגן וידאו

צילום סרטי פרסומת לטלוויזיה, לקולנוע וליוטיוב, בקריאייטיב והפקה בתקציב ריאלי. אנחנו יוצרים פרסומות מצויינות, כי אנחנו מבינים את הקהל שלך. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר שמתאימה לעסק או לארגון שלכם. בין שירותינו: צילום פרסומות לטלווזיה ולקולנוע, הפקת סרטי תדמית, סרטי מוצר, סרטים לתערוכות, והפקת תוכן VR.

הפקת פרסומות

לקוחות המזמינים סרטון תדמיתי, רוצים להציג את העסק שלהם ולתאר עבור לקוחותינם מהם השירותים שהם מציעים, מדוע כדאי לבחור בהם, מהו הערך המוסף שלהם ומה הה״אני מאמין״ של העסק. סרטון תדמיתי יהיה ארוך יחסית ויכיל מסרים שיווקים אודות החברה. סרט פרסומת, לעומת זאת, מטרתה ליצור עניין ולייצר "באזז" סביב מוצר וותיק או מוצג שכרגע יוצא לשוק. סרט פרסומת נוצר לצורך חדירה מחודשת או ראשונית לשוק, או לצורך השתלטות על שוק קיים. 

זמן ההפקה של סרט פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה. הפקה של פרסומת קצרה ופשוטה יכולה לקחת עד כחודש משלב אפיון הפרויקט ועד שלבה הסיום. לעומת זאת, הפקת פרסומות מורכבות יותר יכולה לארוך שלושה חודשים ואפילו חצי שנה.

המחיר להפקת פרסומת משתנה בהתאם למורכבות של ההפקה, לדרישות של הלקוח ותלוי גם בנושאים כמו משכורות לשחקנים, תשלום ללקיישנים ועוד.אם זאת -אנחנו מפיקים פרסומות בכל תקציב. צרו איתנו קשר ונוכל להתאים לכם את  ההפקה המתאימה לכם.

הפקת סרטוני פרסומת עם סטודיו ירדן גת

הפקת פרסומות עם ירדן גת הופכת לאפשרית יותר עבור עסקים קטנים ובינוניים


הפקת פרסומות ירדן גתלצורך הפקת פרסומת אין עוד צורך ממשי להעסיק משרד פרסום שמעסיק תקציבאים, אנשי קראייטיב, במאי, עוזר במאי, צלם, מקליט, תאורנים, קייטרינג ועוד.
אנחנו נפיק עבורך פרסומת לטלוויזיה, לקולנוע או ליוטיוב, כולל קריאייטיב והפקה והכל בתקציב ריאלי.

 

אנחנו יוצרים פרסומות מצויינות, כי אנחנו מבינים את הקהל שלך!


צילום סרט פרסומתכיום, חברה אשר מעוניינת להפיק סרט פרסומת  לטלוויזיה או לדיגיטל, יכולה לעשות זאת בעלויות סבירות ביותר. הפקת סרטי פרסומת עם סטודיו ירדן תנגיש ותבליט את כל הפתרונות היצירתיים לרעיונות השיווקיים שלכם, וזאת בעלויות שכל עסק קטן או חדש יכול להרשות לעצמו.
יש לנו את מיטב הכותבים הצלמים והבמאים, כדי ללוות אתכם בהעברת המסרים שלכם בכל סוגי המדיה.

תוכן עניינים