לא  פשוט להגדיר מה זה משקפי מציאות מדומה. ההגדרה כי קרובה שאנו מצאנו היא שזה משהו שלוקח אותך למציאות ממש חדשה! משקפי מציאות מדומה מאפשרים לצופה לחזות בסרטון אשר צולם בטכנולוגיית VR או 360 מעלות, בצורה מוחשית ועם תחושה מציאותית יותר מאשר סרט רגיל. כאשר מרכיבים את משקפי ה VR רואים את הווידאו משתנה לפי הכיוון אליו שמזיזים את הראש, כך שהתחושה היא כאילו אתם ממש נמצאים שם! משקפי המציאות המדומה משמשים גם למשחקי מחשב בתלת מימד, כאשר השחקן בתוך המשחק ונע בכל כיוון.

טכנולוגיה למשקפי מציאות מדומה וסוגים של משקפי מציאות מדומה: oculus , morpheus


לשוק יוצאות בימים אלה משקפיים שמאפשרות חווית מדיה חדשה. המשקפיים מיוצרים על ידי סוני ועל ידי סמסונג וישווקו על ידי פייסבוק, גוגל ומייקרוסופט. בשלב זה המשקפיים זמינות לרכישה רק עבור מפתחים בתחום, אולם בתוך כשנה יצאו זוגות משקפיים למכירה לקהל הרחב. המשתמשים העיקריים במשקפי תלת-ממד כיום הם בעיקר גיימרים וחובבי גאדג'טים, ופחות הקהל הרחב. המותגים המובילים כיום את שוק משקפי המציאות המדומה הן מורפיוס של סוני, ואוקולס. (oculus , morpheus )

הפקת סרטי 360 מעלות – סטודיו ירדן גת


סטודיו ירדן גת מספק שירותי בימוי, הפקה, צילום ועריכה של סרטי וידאו וסרטים תדמיתיים בטכנולוגיית 360 מעלות. סטודיו ירדן גת מציע לכם שירות מ- א ועד ת, עם הבטחה שהפקת סרט התדמית תתבצע באחריות, ללא טעויות של חוסר תיאום רזולוציות מצילום עד מסך. הטכנולוגיה והמוצרים שלנו הם הטובים ביותר ואנו מציעים אחריות על איכות הצילום, ההפקה העריכה והמוצר המוגמר.