סרטי תדמית

סרטי תדמית

20 שנות יצירה של תדמית לחברות ועדיין אנחנו מקוריים ותמיד נהיה. היתרון הכי גדול שלנו בתחום הזה הוא תשוקה כנה לחדש ולהפתיע.
מהנסיון נוכל לספר לכם שכשחברה מקבלת מאיתנו את השירות של יצירת סרט תדמית – התדמית הזו מחדשת ומרעננת את כל מי שקשור בחברה. ההפקה והחשיפה של קמפיין חדש הם רגע עוצמתי כלפי פנים וכלפי חוץ. האפקט של קמפיין תדמיתי ופרסומי טוב הוא דבר שקשה לתאר – וחובה לחוות. נשמח להעניק לכם את זה ולשמוח יחד אתכם בהצלחתכם.

הפקת סרטי תדמית

נגן וידאו

20 שנים של יצירת תדמית לחברות ועדיין אנחנו מקוריים ותמיד נהיה. היתרון הכי גדול שלנו בתחום הזה הוא תשוקה כנה לחדש ולהפתיע. מהנסיון נוכל לספר לכם שכשחברה מקבלת מאיתנו את השירות של יצירת סרט תדמית – התדמית הזו מחדשת ומרעננת את כל מי שקשור בחברה. 

הפקת סרטי תדמית

נגן וידאו

ההפקה והחשיפה של קמפיין חדש הם רגע עוצמתי כלפי פנים וכלפי חוץ. האפקט של קמפיין תדמיתי ופרסומי טוב הוא דבר שקשה לתאר – וחובה לחוות. נשמח להעניק לכם את זה ולשמוח יחד אתכם בהצלחתכם.

שאלות נפוצות

סרט תדמית מטרתו להציג את העסק שלכם בצורה הטובה והמקיפה ביותר, את היתרונות שלכם, את ההיסטוריה ואת העתיד אליו העסק שלכם מכוון. באמצעות סרט ניתן להציג את כל אותם המאפיינים הרשומים באתר או בברושור – בדרך עניינית, חוויתית מקצועית ועם חיוך, מה שמאפשר לצופה להשאר עירני עד תום העברת המסר.

סרטים ידועים כמועילים מאוד בהעברת מסרים אצל הצופים. המוח האנושי מסוגל לעבד סרט פי 60,000 יותר מהר ממה שהוא מסוגל לעבד טקסט. אם אתם יודעים שאתם צריכים סרט אבל לא בטוחים לגבי התוכן שלו והסגנון – יש לנו ידע ונסיון שיעזרו לכם להחליט.

לקוחות שמזמינים סרט תדמית רוצים לסכם את הנקודה הזו בזמן עבור העסק שלהם, לתאר עבור הלקוחות מה הם השירותים שלהם, מה הנסיון שלהם ומה הוא ה״אני מאמין״ שלהם. הסיפור בסרט תדמית ארוך יחסית ומכיל את כל המסרים הקשורים לחברה. פרסומת, מהצד השני, מטרתה ליצור עניין ובאז סביב מוצר או מותג ומבוססת על החלטה של חדירה לשוק חדש או השתלטות על שוק קיים באפקט תודעתי מפתיע ומעורר ענין. את המשך המידע מעביר אתר החברה – וסרט התדמית שמוטמע בו.

הזמנים משתנים בהתאם למורכבות ההפקה. הפקה פשוטה וקלילה יכולה לקחת כחודש מרגע התחלת הפרוייקט ועד הגשתו, ואילו סרטים מורכבים יותר יכולים להגיע לטווח של 3 חודשים עד אפילו חצי שנה.

המחיר משתנה בהתאם למורכבות ההפקה, אבל אל תדאגו, אנחנו יודעים לעבוד עם כל סוג תקציב. צרו איתנו קשר ונדבר על ההפקה המיוחדת שלכם.