עבור עסקים בתחומים מסוימים, למשל בהייטק, סרטון פרסומת או סרטון תדמיתי יכולים לחתור ליעד נוסף. כאשר רוצים לפתח עסק או למצוא משקיעים, הפקה וצילום של סרטון פרסומת או של סרט תדמית שמופץ בתפוצה רחבה יכול להשיג את המטרה בצורה יעילה. סרטון כזה צריך להיות ערוך היטב, להיות ממוקד ולדבר בצורה הנכונה, כפי שמצופה מחברה רצינית. ניתן להוסיף נתונים מספריים, גרפים והמחשות שמסייעות למשקיעים לקבל החלטות מושכלות.

שידור במגוון פלטפורמות

סרטון פרסומת ניתן להפיץ במגוון רחב של דרכים ולשדר בכל מיני פלטפורמות. בסביבה הטכנולוגית של היום, כאשר לכל יש גישה לאינטרנט ולכל אחד יש סלולר בכיס, למעשה כל מכשיר יכול להוות סוג של בית קולנוע קטן. את הסרטון העסקי לא חייבים לשדר בהכרח בטלוויזיה, בפרט אם תקציב הפרסום איננו די גדול. עם זאת, אפשר להפיץ את הסרט על ידי רשימת תפוצה (ישירות למיילים). אפשר להפיץ את הסרטון בערוץ יו טיוב ובערוצים אחרים, חלופיים. אפשר להטמיע אותו באתר העסק, בעמוד נחיתה, ברשתות חברתיות ועוד.

יצירת סרטון ויראלי הגורם לבאז ולשיתופים

אין כמו סרט תדמית מושקע ומוצלח כדי לייצר באז או ויראליות. באז בימינו יכול לאפשר אפילו לסרטון קצר להביא מוצר או חברה למודעות רחבה מאוד. סרטון שצובר לייקים צובר בהמשך גם שיתופים ויכול להפוך לסרטון ויראלי המפרסם את עצמו מבלי שאתם עושים דבר ולעבור הלאה ברשת האינטרנט כאש בשדה קוצים, אפילו אם לא הושקעו בו סכומי כסף אדירים. כל מה שצריך זה סרטון שיש לו רעיון ממוקד, ערכי הפקה גבוהים, קצת מקוריות וזה הכל. התועלת עולה בהרבה על ההשקעה, כאשר אתם דואגים לפרסם את הסרטון שלכם בפלטפורמות הנכונות.