סרטי מוצר

סרט מוצר טוב יציג את המוצר שאתם מתכננים ועובדים עליו, בפני המשקיעים והלקוחות הפוטנציאליים. במקום להסתבך במילים, תנו לנו להסביר בשבילכם באמצעות סרטון אנימציה או סרט וידאו, אשר יציגו את הטכנולוגיה שלכם בצורה ויזואלית וקליטה.

יש לנו ניסיון רב בהפקה וצילום של סרטי מוצר ממגוון רחב של תחומים ותעשיות.

צילום סרטי מוצר

אם עבדתם ועמלתם על מוצר ייחודי, והגיע הזמן להוציא אותו לאור, או שזה הרגע לגייס תקציבים עבור הצעד הבא בפיתוח שלו – אנחנו כאן כדי לסייע לכם. צילום של סרט מוצר הוא אופציה טובה במידה והמוצר שלכם פיזי. נוכל לצלם אותו בסביבה המתאימה וליצור המחשה של ׳איך זה עובד׳. בסרט מוצר מצולם ניתן לשלב גם אנימציה תומכת כדי להדגיש את כל התכונות הייחודיות של המוצר שלכם.

סרט מוצר באנימציה

במידה והמוצר שלכם אינו פיזי, או שמא עדיין לא הגיע לפס הייצור – ניתן ליצור הדמייה עבורו. הדמייה איכותית באנימציה תמחיש לצופה כי הוא ממוקם בחזית הטכנולוגיה. גם אם המוצר שלכם פיזי ומוחשי, ניתן לשלב אנימציה כדי למקם אותו בסביבה או בסיפור שמייצגים את העתיד והחזון שלכם.

עבודות נבחרות

שאלות נפוצות

מטרתו של סרט מוצר היא הצגת המוצר לקהל באופן מרשים ובזמן קצר. מטרות משנה הן הגדלת מכירות, שכנוע משקיעים, הבלטת יתרונות והסבר טכנולוגיה.

הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות עבור מוצר שנמצא רק בשלבי פיתוח הוא להציגו בסרט – כאילו הוא כבר קיים. אפשר להשתמש באנימציה והדמיות כדי להראות למה אתם מתכננים להגיע בסוף התהליך.

לפני מאה שנה היה צורך להוכיח שסרט זה מוצר אפקטיבי. מאה שנות תעשיות ענק של פרסום, בידור ומדיה הוכיחו שאין דבר יותר אפקטיבי מסרט. הסרט ישתלב ויחזק כל עזר נוסף שיש ברשותך, ובלעדיו חסרונו יורגש.

זמן ההפקה תלוי במורכבות התסריט. בין חודש לשלושה חודשים הוא פרק זמן ממוצע. אנחנו משקיעים בכל פריים ובכל שניה וזה לוקח זמן. זה שווה לכם ומשתלם לטווח הארוך.

המחיר משתנה בהתאם למורכבות ההפקה, אבל אל תדאגו, אנחנו יודעים לעבוד עם כל סוג תקציב. צרו איתנו קשר ונדבר על ההפקה המיוחדת שלכם.

דילוג לתוכן